Apie mus

Įmonė „Burbuliukas“, įkurta 1995 metais, yra dinamiška, sparčiai auganti ir besiplečianti įmonė. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – gaminti produkciją, skirtą kiekvienam norinčiam gyventi sveikai. Vandens jonizatoriuose pagamintas jonizuotas vanduo natūraliai išjudina organizmo gyvybines galias, padeda palaikyti bendrą kūno ir sveikatos harmoniją kiekvieną dieną.

Trijų žmonių noras ir entuziazmas paskatino sukurti, suprojektuoti ir pradėti buitinių vandens jonizatorių gamybos procesą aQuator. Per 15 metų prietaisai buvo nuolat tobulinami, todėl jie pasidarė žymiai kokybiškesni, patikimesni. 2010 metais sukurtas ir pradėtas gaminti naujas vandens jonizatorius aQuator silver / classic. Rinkai siūlomi išskirtinai kokybiški produktai, kuriuos jau įvertino ne tik Lietuvos, bet ir daugelio Europos rinkos pirkėjų. Produkcija yra sertifikuota ir patentuota.

Už pasiektus rezultatus 2008 m. paskelbta geriausia Panevėžio apskrities gamybos ir paslaugų įmone.

Įmonė „Burbuliukas“ buvo elektrocheminės aktyvacijos pionierė ne tik Lietuvoje, bet ir Vakarų Europoje. Drąsiai galime didžiuotis ir teigti, kad turime didžiausią patirtį ir kompetenciją šioje srityje. Vieninteliai gaminame prietaisą aQuator mini silver, kuriuo galima pagaminti trijų skirtingų savybių vandenis: šarminį, rūgštinį ir sidabringą.

Įmonėje 2009 m. įdiegta ISO:9001 kokybės vadybos sistema. Plačiau…

Įmonėje gaminami patentuoti dviejų modifikacijų vandens jonizatoriai aQuator mini ir dviejų modifikacijų jonizatoriai aQuator. Gamindami jonizatorius pirmenybę teikiame žaliavas ir išteklius taupančiai gamybai, produkcijos kokybei. Prietaisai gaminami iš ekologiškų medžiagų, kuriose nėra pavojingų elementų.

Vandens jonizatoriaus korpusas gaminamas pagal maisto produktų ir medikamentų kokybės inspekcijos sanitarinius reikalavimus. Prietaiso elektrodų gamyboje naudojami reti inertiniai metalai:

  • Anodinis elektrodas gaminamas iš titano ir dengiamas rutenio ir iridžio oksidų mišiniu.
  • Katodinis elektrodas gaminamas iš maistinio nerūdijančio plieno.
  • Pertvarėlėms naudojama speciali membrana, atitinkanti elektrocheminės aktyvacijos procese naudojamoms medžiagoms keliamus reikalavimus.

Mūsų produkcija neturi nė vienos sudedamosios dalies, kuri kenktų aplinkai ar žmonių sveikatai. Prietaisai yra ekonomiški, tausojantys aplinką, atitinkantys elektros apsaugos reikalavimus. Pirkdamas vandens jonizatorių vartotojas gauna informaciją apie prietaiso naudojimą ir priežiūrą. Prietaisams suteikiama 24 mėnesių garantija.