Atsiliepimai 2019-10-25T14:06:38+00:00

Giedrė Radavičė

Naudoju apie pusmetį Jūsų vandens jonizatorių ir esu labai patenkinta. Nebejaučiu rūgštingumo (skrandžio). Anksčiau be stiprių cheminių vaistų jau negalėjau. Dabar jaučiuosi gerai gerdama skanų šarminį vandenuką.

Danutė Leonaitė

Tuo metu, išdirbus virš 10 metų įvairiomis oro sąlygomis lauke, pradėjo kabintis dažni peršalimo negalavimai, pastoviai jaučiau nuovargį, o nuo sunkaus darbo suskaudo sąnarius. Nors prieš tai sveikata nesiskundžiau. Žinoma, kad panaudojus medikamentus negalavimai aprimdavo, bet vėliau vėl viskas kartodavosi. Todėl pradėjau dairytis, kas dar galėtų padėti.

Visiškai atsitiktinai į rankas pakliuvo T. Laucevičiaus apžvalga „Kodėl reikia gerti jonizuotą šarminį vandenį?“. Be to, dar knygyne radau to paties autoriaus knygą „jonizuotas vanduo, gyvenimas be ligų“. Kadangi Burbuliuko parduotuvė yra mano tvarkomame plote, tai apsilankius gavau informacijos dar iš parduotuvės konsultantų. Gautos žinios, taip sakant, stipriai „užkabino“, todėl nusprendžiau pataupyti pinigėlių ir trūks plyš įsigyti tą vandens jonizatorių. Neapsakoma vidinė viltiskirbėjo apie jonizuoto vandens gerą poveikį organizmui. Juk yra senas posakis, kuo tiki – tas ir padeda.

Žinoma, tą poveikį įsivaizdavau po kelių mėnesių. Tačiau, pačiam didžiausiam mano nustebimui, jonizuoto vandens poveikis pasijuti jau po pirmos stiklinės ir tą pačią dieną. Kaip tyčia buvo užėjęs itin stiprus galvos skausmas, na atsigėriau aš to šarminio vandens ir nepraėjus nei 15 minučių, gal ir dar greičiau, staigiai dingo galvos skausmas. Pasidarė taip lengva, taip gera. Tai pirmas poveikis, kuris be galo apstulbino. Šiaip jonizuotą vandenį vartoju jau nuo 2012, tikriausiai dėl to yra dingęs nuovargis. Dabar jaučiuosi energinga, nebeskauda sąnarių. Jonizuotą vandenį vartoju ne tik atsigėrimui, bet ir arbatai, kavai. Sriubos virtos su šiuo vandeniu irgi daug skanesnės. Šviežiai spaustos sultys kartais būna tirštokos, todėl šiek tiek skiedžiu jonizuotu vandeniu, irgi skaniau.

Be to jonizuotas vanduo daug skanesnis už paprastą vandenį, o tuos du litrus išgeriu be jokių sunkumų, o vasarą per karščius dar ir daugiau. Jonizuotą vandenį pasiimu su savim į darbą.

Jonizuotą rūgštinį naudoju kojoms masažinėje vonelėje, po procedūros kojų oda tampa ypač švelni. Rūgštinį vandenį dar naudoju nosies skalavimui, kai pradeda sloguoti kiti. Dabar tik profilaktikai. Kada slogavau jau ir neatmenu.

Esu įsigijusi ir oro jonizatorių. Gal dėl jonizuoto oro geriau miegasi, nebelimoa kvėpavimo takų ligos. Oras namuose švaresnis ir gaivesnis.

Be galo esu dėkinga joizuotam vandeniui ir jonizuotam orui.

Burbuliu tik tu būk ir nepražūk,

Su tavo didžia gaiva

Visad ryte ir vakare

Mes kartu drauge

Irena Kniečiūnienė

Kentėjau nuo padidėjusio skrandžio rūgštingumo , taip degindavo stemplę, kad bijodavau ką ir bevalgyti, ką nors suvalgius ir ypač atsigulus, tiek sukildavo rūgštis, kai jau jokie vaistai nebepadėdavo.  Paskutines viltis praradus, nusprendžiau įsigyti vandens jonizatorių.  Jau po savaitės šarminio vandens gėrimo pajutau, kaip mano vidus keičiasi, pamažu pradėjau vėl viską valgyti, ko anksčiau negalėdavau, ir kaip aš sakau įvyko stebuklas – deginančios rūgšties nebeliko! Jau daugiau kaip metus be jokios baimės pavalgius atsiguliu ir nebenaudoju jokių rūgštingumą mažinančių tablečių. Dabar nutariau ir savo broliu pasirūpinti – padovanoti jam vandens jonizatorių.

Gintaras Nejus

Pradėjau jonizatorių naudoti  prieš 10 metų. Dabar visa šeima neapseiname be jonizuoto ir sidabruoto vandens. Visi pajutome žymų sveikatos pagerėjimą. Virškinimo sistema susitvarkė. Jaučiasi labai teigiamas poveikis organizmui.

Adelė Opulskienė

Vandens jonizatorių naudoju jau antri metai, šarminį vandenį geriu kasdien, sumažėjo skrandžio negalavimai ir jaučiausi gerai. Be to, jis man skanus, šarminiu vandeniu pavaišinu ir atvykusius vaikus, taip pat su juo verdu arbatą. Rūgštiniu vandeniu palaistau gėles, plaunu daržoves ir vaisius, jis veiksmingai naikina vaisines museles ir kitus kenkėjus.

Gražina

Esu chemikė ir pagal specialybę dirbu jau 30 metų. Seniai žinojau apie šarminio vandens naudą sveikatai. Kadangi rinkoje parduodamas šarminis jonizuotas vanduo yra dirbtinai prisotintas cheminių medžiagų, kad būtų pasiektas šarmingumas, todėl nutariau įsigyti vandens jonizatorių ir gamintis šarminį vandenį namuose, kad galėčiau jį naudoti šviežų ne tik gėrimui, bet ir kavos ruošimui bei ruošiant maistą. Jonizatorių įsigijau prieš pusę metų ir jau šiandien galiu pasidžiaugti rezultatais. Žymiai pagerėjo žarnyno veikla, nebekamuoja vidurių užkietėjimas, o apie kylančią rūgštį vyras jau pamiršo. Kaip chemikė rekomenduoju naudoti šį vandenį nuolat, kad greičiau pajustumėt rezultatą. Kava, pagaminta kavos aparatu naudojant jonizuotą vandenį skoniu lenkia bet kurios kavinės kavą. Linkiu įsigyti vandens jonizatorių ir greičiau pradėti naudoti, ir džiaugtis gerėjančia sveikata ir nuotaika.

Stasė Kilbauskienė

Jonizuotą šarminį vandenį abu su vyru naudojame šešis metus. Abu vargino refliuksas, bet vandens dėka išsigydėme nuo šios bėdos. Jokių medikamentų nebereikia vartoti, valgome mėgstamą maistą. Abu esame onkologų pacientai, todėl antioksidacinės vandens savybės yra labai svarbios. Rūgštinį vandenį naudojamedezinfekcijai. Jonizuotas vanduo – pati gyvybė.

Vlada Grigalavičienė

Jonizuotą šarminį vandenį naudoju pusę metų. Turiu II gr. neįgalumą, man buvo numatyta sąnario keitimo operacija, per kambarį vos pereidavau su didžiuliais skausmais. Kai pradėjau gerti šarminį vandenį, po pusmečio, kaip matote, pati pas jus atėjau. Iki šiol dėl manęs pas jus eidavo mano sesuo. Aš vaikštau ar tai ne stebuklas? Gi būtų reikėję gultis ant operacinio stalo!

Taip pat turėjau problemų su akimis, diagnozuota katarakta. Akyse „plaukiodavo“ juodi taškučiai, dabar tų taškučių nebematau. Nebegeriu vaistų nuo skrandžio rūgštingumo, anksčiau dažnai juos vartodavau.

Pagerėjo virškinimas, šlapimas, jaučiuosi puikiai!

Vida Palionienė,  Šiauliai

Pirkau „Burbuliuką“ prieš 5 metus, tikėdamisi sumažinti skrandžio rūgštingumą ir rėmens deginimą. Jau seniai pamiršau kas tai yra. Tapau aktyvesnė, susitvarkė blužnis.

Daiva Žiaugrienė

Vandens jonizatorių aQuator įsigijau prieš 4 metus, 2012-aisiais. Kodėl ir kaip aš jį įsigijau? O gi visai netikėtai pašto dėžutėje radau „Burbuliuko“ leidžiamą laikraštį, pasiskaičiau žmonių atsiliepimus ir šiaip apie šarminį bei rūgštinį vandenį ir supratau, kad man jo reikia ir aš jį turiu įsigyti.

3l talpos jonizatorių įsigijau viena iš pirmųjų, kai tik jis atsirado. Kartu su jonizatoriumi taip pat įsigijau ir knygą „Jonizuotas vanduo. Gyvenimas be ligų“. Ją perskaičiusi supratau, kad tikrai neapsirikau jį įsigijusi. Galbūt kiekvienam vertėtų ją perskaityti, gal tada būtų mažiau ligotų ir nelaimingų žmonių.

Esu labai patenkinta, kad jį turiu. Šarminį vandenį geriame visa šeima – kiekvieną dieną. Kiekvienas žinome, kad vandens reikia išgerti apie 2l, vaikams gal šiek tiek mažiau, tai priklauso nuo mūsų kūno masės.

O geriant šarminį vandenį mes papildome organizmą mineralais ir mikroelementais, ir dar plius mes jį šarminame. Nes kiekvieną dieną mūsų organizmas yra užrūgštinamas nuo maisto ir jei mes organizmo nešarminame, kaupiasi rūgštinės atliekos, nuo kurių palaipsniui prasideda visokios ligos.

Ne visada ir mums pavyksta išgerti tokį kiekį vandens, bet jis visada po ranka. Sūnus taip pat nuo pat pradžių priprato gerti šarminį vandenį ir jokio kitokio jis nebegeria.

Rūgštinį vandenį taip pat visada panaudoju. Pirma juo kiekvieną rytą vakarą valau veidą vietoj losjono. Virtuvėje juo visus stalviršius juo nuvalau. Tai nuostabi dezinfekcijos priemonė, kuri nieko nekainuoja ir niekam nekenkia.

Geriant šarminį vandenį mūsų organizmas bus sveikas, oda bus švytinti, o mes patys sveiki ir laimingi.

Gydytoja radiologė Dalia Piesliakienė

Mažeikiai

Naudoju šį vandens jonizatorių apie 2 metus. Esu labai patenkinta. Susitvarkė virškinimo traktas, dėl ko pagerėjo nuotaika. Galvoju, kad šarminant organizmą, galima apsisaugoti nuo kenksmingų aplinkos faktorių.

Elena Ozemblauskienė

Kaunas

Jonizuotą vandenį naudoju jau daug metų. Susinormalizavo kraujo spaudimas. Nors metų turiu jau pakankamai, tačiau vis dar jaučiuosi jaunatviškai. Man 72 metai, bet lakstau lyg jauniklė. Energijos gali pavydėti jauni žmonės. Vaistų nenaudoju jokių. Tad gerkite jonizuotą vandenį ir pralenkite savo biologinį amžių!

Zbignevas Korženevskis

Jonizatoriumi su šeima naudojuosi jau 10 metų. Gerdamas šį vandenį, jaučiu malonumą,  labai skanus gerti.  Rekomendoju gerti ir vaišinu visus aplinkinius, kaimynus. Man jau 77 metai, tačiau jaučiuosi labai gerai.

Irena Kairienė iš Šiaulių

Jau 2 metus naudoju „burbuliuką“. Esu labai patenkinta šiuo produktu. Moterims labai yra gerai po menopauzės, kadangi tuo metu labai užsirūgština kraujas. Šarminis vanduo valo kraują, jį pašarmina ir išnyksta tokie menopauziniai sindromai kaip prakaitavimas, galvos skausmai ir pan. Gerai yra gerti 2 val. po valgio, „ant nakties“, kad nekamuotų alkio jausmas. Galima daryti sriubas, arbatą. Šarminis vanduo mažina blogą rūgštį skrandyje, išplauna nuodus iš organizmo, valo kepenis, mažina tikimybę susirgti vėžiu“.

Solveiga Murienė, veterinarijos gydytoja iš Kauno.

Labai džiaugiuosi pagaliau įsigijusi jonizatorių. Mano vaikai turėjo virškinimo problemą, taip vadinamą refliuksą. Gerdami šarminį vandenį jie jaučiasi geriau jau po kelių savaičių. Kadangi vanduo skanus, jo išgeria daugiau. Nesu reklamos auka, todėl apie šį prietaisą daug domėjausi. Toks faktas, jog 93% prietaisų eksportuojama, daug ką pasako.“

 Gydytoja radiologė Dalia Piesliakienė, Mažeikiai

Naudoju šį vandens jonizatorių apie 2 metus. Esu labai patenkinta. Susitvarkė virškinimo traktas, dėl ko pagerėjo nuotaika. Galvoju, kad šarminant organizmą, galima apsisaugoti nuo kenksmingų aplinkos faktorių.

Danutė Pušinskienė, Klaipėda

Jau 3 metus naudoju vandens jonizatorių. Esu įsitikinusi, kad šarminis vanduo gerina organizmo būklę. Dažnai gurkšnoju šį vandenį, vasarą  nešuosi prie jūros, o dabar verdu arbatą, kavą –nebeįsivaizduoju savo dienos be jonizuoto vandens. Dažnai naudoju ir rūgštinį vandenį. Su juo skalauju burną, gerklę, ypatingai rudenį, žiemą, kai puola virusai, tai padeda. Su rūgštiniu vandeniu daug ką valau virtuvėje, plaunu daržoves, perskalauju stiklainius prieš konservavimą. Labai džiaugiuosi turėdama vandens jonizatorių.

Daiva Žiaugrienė

Vandens jonizatorių aQuator įsigijau prieš 4 metus, 2012-aisiais. Kodėl ir kaip aš jį įsigijau? O gi visai netikėtai pašto dėžutėje radau „Burbuliuko“ leidžiamą laikraštį, pasiskaičiau žmonių atsiliepimus ir šiaip apie šarminį bei rūgštinį vandenį ir supratau, kad man jo reikia ir aš jį turiu įsigyti.

3l talpos jonizatorių įsigijau viena iš pirmųjų, kai tik jis atsirado. Kartu su jonizatoriumi taip pat įsigijau ir knygą „Jonizuotas vanduo. Gyvenimas be ligų“. Ją perskaičiusi supratau, kad tikrai neapsirikau jį įsigijusi. Galbūt kiekvienam vertėtų ją perskaityti, gal tada būtų mažiau ligotų ir nelaimingų žmonių.

Esu labai patenkinta, kad jį turiu. Šarminį vandenį geriame visa šeima – kiekvieną dieną. Kiekvienas žinome, kad vandens reikia išgerti apie 2l, vaikams gal šiek tiek mažiau, tai priklauso nuo mūsų kūno masės.

O geriant šarminį vandenį mes papildome organizmą mineralais ir mikroelementais, ir dar plius mes jį šarminame. Nes kiekvieną dieną mūsų organizmas yra užrūgštinamas nuo maisto ir jei mes organizmo nešarminame, kaupiasi rūgštinės atliekos, nuo kurių palaipsniui prasideda visokios ligos.

Ne visada ir mums pavyksta išgerti tokį kiekį vandens, bet jis visada po ranka. Sūnus taip pat nuo pat pradžių priprato gerti šarminį vandenį ir jokio kitokio jis nebegeria.

Rūgštinį vandenį taip pat visada panaudoju. Pirma juo kiekvieną rytą vakarą valau veidą vietoj losjono. Virtuvėje juo visus stalviršius juo nuvalau. Tai nuostabi dezinfekcijos priemonė, kuri nieko nekainuoja ir niekam nekenkia.

Geriant šarminį vandenį mūsų organizmas bus sveikas, oda bus švytinti, o mes patys sveiki ir laimingi.

Zbignevas Korženevskis, senjoras, 77 m.

Jonizatoriumi su šeima naudojuosi jau 10 metų. Gerdamas šį vandenį, jaučiu malonumą,  labai skanus gerti.  Rekomendoju gerti ir vaišinu visus aplinkinius, kaimynus. Man jau 77 metai, tačiau jaučiuosi labai gerai.

Vida Palionienė, šiaulietė, pensininkė

Pirkau „Burbuliuką“ prieš 5 metus, tikėdamisi sumažinti skrandžio rūgštingumą ir rėmens deginimą. Jau seniai pamiršau kas tai yra. Tapau aktyvesnė, susitvarkė blužnis.

Nijolė Sungailienė, 59 metų, pensininkė, Šiauliai

Keturis metus naudoju jonizatorių ir pastebėjau, kad sumažėjo cholesterolio kiekis kraujyje. Esu patenkinta ir siūlau pažįstamiems įsigyti ir naudoti.

Elena Ozemblauskienė, Kaunas

Jonizuotą vandenį naudoju jau daug metų. Susinormalizavo kraujo spaudimas. Nors metų turiu jau pakankamai, tačiau vis dar jaučiuosi jaunatviškai. Man 72 metai, bet lakstau lyg jauniklė. Energijos gali pavydėti jauni žmonės. Vaistų nenaudoju jokių. Tad gerkite jonizuotą vandenį ir pralenkite savo biologinį amžių!

D. Mickytė, specialybė foto-multimedija, Vilnius

Oro jonizatorių XJ2100 įsigijau gal prieš 15 metų ir dabar neįsivaizduoju gyvenimo be jo. Tai nepamainomas daiktas, kai norisi gryno, kaip po vasariško lietaus oro, kambaryje,tačiau vėdint nėra galimybės. Gyvenu daugiabutyje, aplink smarkiai rūkantys kaimynai ir smarkiai užteršta gatvė, o uždarius langą skverbiasi drėgnas ir nemalonus oras iš  bendro rūsio. Šis jonizatorius tapo išsigelbėjimu iš pastoviai priplėkusios patalpos kaip į gryną mišką. Taip pat pastebėjau, kad žymiai greičiau padeda pasveikt per peršalimo ligas ar paūmėjus bronchitui. Labai rekomenduoju visiems , kurie vertina tyrą orą kambaryje ir neturi tam sąlygų mieste, ar turi problemų su plaučiais. „Burbuliuko“ parduotuvės kolektyvas Vilniuje tikrai labai nuoširdus ir šiltas, bet kada drąsiai galima užeit pasikonsultuot ar tiesiog pabendraut, bei skanaut skanių sulčių ar tiesiog atsigaivint jonizuoto vandens stikline. Ačiū jiems!

Justinas Normantas, senjoras iš Klaipėdos (64 m.)

Šarminį vandenį vartoju jau penkis metus, įpratau ir geriu kiekvieną dieną. Jis man labai skanus ir minkštas, o svarbiausia sureguliavo rūgštingumą. Rūgštinį vandenį sunaudoju dezinfekcijai, prausimuisi, gėlėms palaistyti, kaimynams padarau, jiems suslogavus ar skaudant gerklei. Rūgštinis vanduo ypatingai gerai padėjo kraujuojančioms dantenoms. Susirgęs šarminį vandenį pasidabruoju, tai mažina karščiavimą.

Džiaugiuosi ir rekomenduoju kitiems. Beje paskaičiavau, kiek aš anksčiau išleisdavau pinigų pirktiniam vandeniui plastikiniuose buteliuose, tai per tuos metus jau tris tokius jonizatorius būčiau įsigijęs.

Esu labai dėkingas už galimybę turėti tokio ypatingo vandens!

Jolita Žalytė ir Ilona Žalienė

Naudojame vandens jonizatorių apie 1,5 metų. Geriant šarminį vandenį žymiai pagerėjo savijauta, tapome energingesnės, žvalesnės. Viena iš priežasčių įsigyti vandens jonizatorių buvo mamos skrandžio ligos (daug žaizdelių), didelis rūgštingumas. Šiuo metu jaučiame didelį palengvėjimą. Sumažėjus rūgštingumui skrandyje, neliko blogo burnos kvapo. Rūgštinį vandenį naudojame veido priežiūrai.  Mūsų augintinis (šuo) taip pat laka šarminį vandenį, gali būti, kad dėl to pagerėjo šuns odos būklė.

Oro jonizatorių įsigijome prieš metus. Mama labai prieštaravo šiam pirkiniui, bet dabar labai labai džiaugiasi, nes iki tol kankino nemiga ir kasdien vartojo migdomuosius. Naudojant oro jonizatorių per metus neprireikė nei vienos tabletės. Taip pat palengvėjo astmos simptomai. Aš dėl nosies pertvaros lūžio, taip pat turėjau kvėpavimo problemų, užgultą nosį,  šiuo metu namuose kvėpuoju lengvai. Dabar labai džiaugiamės švariu, gaiviu, grynu, lengvu oru namuose.

Gintaras Kubilius, dirbantis Norvegijoje

Noriu pasidžiaugti, kad vandens jonizatoriumi pagamintas jonizuotas vanduo, sutvarkė daug reikalų šeimoje, bei buityje. Naudoja visa šeima šarminį vandenį gėrimui, tad jau 5 metai, kaip aplenkė mus antibiotikai. Praktiškai nesergam, o jei susloguojame, ar paperšti gerklę, tai pavartojame sidabrinį vandenį, ir per porą dienų visos ligos išsilaksto. Žmona plauna grindis rūgštinu vandenių, o aš dezinfekuoju bitučių avilius būtent juo. Ačiū jums!

Diana Venckienė, namų šeimininkė iš Klaipėdos

Jonizuotą šarminį vandenį naudojame antrus metus, mūsų šeima kitokio vandens negeria. Susitvarkė mano skrandžio rūgštingumas, nebereikia gerti vaistų. Su rūgštiniu vandeniu skalaujame gerkles, kai skauda. Šio vandens atsigeriame ir kai puola žarnyno ligos.

Mano mamytė serga podagra. Daugelis žinome kokia ši liga skausminga dėl didelio organizmo rūgštingumo. Mama turėjo nuolat vartoti vaistus. Aš jai ruošdavau 9.2 pH šarmingumo vandenį, per dieną jo išgerdavo 1,5 litro. Po pusantrų metų jos savijauta žymiai pagerėjo – vaistų visai nebereikia vartoti.

Kas mėgsta padauginti stipriųjų gėrimų, tegul geria šarminį vandenį – pagirių sindromas bus daug lengvesnis.

Rekomenduoju visiems įsigyti vandens jonizatorių ir būti sveikiems!

Asta Tamašauskė. Floristė iš Kauno

Nusipirkę jonizatorių turime 3 metus. Mane kankino virškinimo, tuštinimosi problemos. Pagėrus šio vandens pusmetį, nebereikėjo jokių vaistų ir jaučiausi geriau, bei nebejaučiu pilvo ar skrandžio sunkumo jausmo. Jei atsiranda apsinuodijimo ar virškinimo rimtesnės problemos, gaminuosi sidabruotą vandenį. Rūgštinis vanduo puiki priemonė nuo mikrobų, aš juo plaunu grindis, nereikia papildomų dezinfekavimo priemonių. Kai suserga vaikai, rūgštinis vanduo puiki priemonė gerklės skalavimui. Be to jei skaičiuojant, tai mums šis jonizatorius atsipirko per 8 mėnesius, nes anksčiau pirkdavome mineralinį vandenį.Tai puiki priemonė visiems, ypač turint vaikus. Neseniai įsigyjome jonizuotą dušo galvutę EKO. Poveikio dar negalime pasakyti, bet vaikai labiausiai džiaugiasi vandens fontaneliais.

Ačiū “Burbuliukui

Algimantas Guoga, Kauno raj.

 

Atsitiktinumo dėka, laukdamas pas šeimos daktarę, ant staliuko, radau laikraštuką „Sveikata ir vanduo“. Perskaitęs atsiliepimus apie šarminį ir rūgštinį vandenį, supratau, kad vandens jonizatorius

tiktų ir man, nes dažnai kamuoja rėmuo. Įsigijau ir neapsirikau. Šarminis vanduo man sutaupo pinigėlių, kuriuos mokėdavau už vaistus. Tenka dirbti virinimo darbus. Nuo kibirkščių atsiranda nudegimo žaizdos, dezinfekuojant rūgštiniu vandeniu, žaizdos gyja žymiai geriau. Jonizuotas vanduo turi daug privalumų, todėl patarčiau jo neturintiems, įsigyti – nenusivilsite.

Vlada Grigalavičienė, senjorė (76 m.) iš Klaipėdos

Jonizuotą šarminį vandenį naudoju pusę metų. Turiu II gr. neįgalumą, man buvo numatyta sąnario keitimo operacija, per kambarį vos pereidavau su didžiuliais skausmais. Kai pradėjau gerti šarminį vandenį, po pusmečio, kaip matote, pati pas jus atėjau. Iki šiol dėl manęs pas jus eidavo mano sesuo. Aš vaikštau ar tai ne stebuklas? Gi būtų reikėję gultis ant operacinio stalo!

Taip pat turėjau problemų su akimis, diagnozuota katarakta. Akyse „plaukiodavo“ juodi taškučiai, dabar tų taškučių nebematau. Nebegeriu vaistų nuo skrandžio rūgštingumo, anksčiau dažnai juos vartodavau.

Pagerėjo virškinimas, šlapimas, jaučiuosi puikiai! (pažiūrėkite į mano nuotrauką, patys įsitikinsite J).

Vytautas Žilius, šiaulietis

Šarminį vandenį geriu jau trys metai. Pastoviai vartojant šį vandenį sumažėjo spengimas galvoje. Su šarminiu vandeniu ruošiu kavą ir arbatą. Pastebėjau žymiai geresnį jų skonį. Dažnai gaminu ir geriu sidabringą vandenį imunitetui stiprinti.

Vytautas Tutoraitis. Klaipėda

Jonizuotą šarminį vandenį su šeima vartojame jau 4-5 metus, esame labai patenkinti jo poveikiu, niekada negalvojau kad vanduo yra toks efektyvus ir jo daroma įtaka yra tokia stipri. Visus nereceptinius vaistus ir ne tik juos esu pakeitęs į šarminį ir rūgštinį vandenį. Šio vandens pagalba išsprendžiau savo savijautos sutrikimus ir jaučiuosi puikiai jį vartodamas bei padėdamas draugams, kurie gan skeptiškai į tai žiūrėjo, o po kiek laiko klausė, kas tai ir kur tai galima įsigyti.

Valentinas Stanišauskas. Senjoras – 87 m.

Geriant jonizuotą šarminį vandenį man susireguliavo kraujospūdis ir cholesterolis. Nesikankinu dėl skrandžio rūgštingumo problemos. Šis vanduo labai gerai išvalo kraujagysles. Šarminiu vandeniu gaminu kavą ir arbatą. Rūgštinis vanduo labai gelbėja viduriuojant ar apsinuodijus. Atsisakiau daug vaistų ir tuo esu labai patenkintas.

Stefanija Starkuvienė, Šiaulių respublikinės ligoninės vyr. slaugos administratorė

Šarminį vandenį geriu ir naudoju maisto ruošimui apie 5 metus. Susireguliavo skrandžio veikla, rūgštingumas. Naudoju su kosmetinėmis priemonėmis, veido ir odos valymui…. Be šarminio vandens negaliu gyventi. Naudoju ir rūgštinį vandenį, kai skauda gerklę, dantenoms valyti. Gaminu ir sidabringą vandenį, naudoju kiek rečiau, pagal rekomendacijas. Jaučiuosi gerai.

Ričardas Paltanavičius, Radviliškietis

Vandens jonizatorių naudoju apie tris metus. Per tą laiką man ženkliai sumažėjo rūgštingumas skrandyje (nustojo erzinti „rėmens ėdimo“ jausmas). Atsigerti užtenka mažesnio vandens kiekio. Žmonai praėjo pasikartojantys galvos skausmai (migrenos priepuoliai).  Be to, kava ir arbata nebeto malonaus skonio, jei geriame ne su šarminiu vandeniu gamintą.  Tad pokyčių tikrai yra ir jie tik teigiami. Šiauos atsiliepimus rašau pirkdamas jau trečią vandens jonizatorių, kurį dovanosiu dukrai, gyvenančiai Anglijoje.

Gražina Siutilė, „Studija Figura“ Antakalnis vadovė

Deividas Gylys, sveikas.lt produkto vadovas

Asta Vaškelienė, bendrosios praktikos slaugytoja

Jurij Sustariov, energetikas

Margarita Vorobjova, verslo projektų specialistė

Regina Vaivadienė, Šiauliai

Valdas Burnys, aktorius

Vitalijus Smackis, treneris, biochemikas

Vitalijus Cololo, aktorius

Vitalija, administratorė iš Klaipėdos.

„Porą metų domėjausi  jonizuotu vandeniu ir jo nauda, 2011 m. sudalyvavau  Telesforo Laucevičiaus paskaitoje „Jonizuotas vanduo – gyvenimas be ligų“ Palangoje. Šis susitikimas mane galutinai įtikino, kad verta įsigyti jonizatorių ir pradėti naudoti savo ir šeimos gyvenime gyvąjį, negyvąjį  ir sidabringą vandenį. Ir štai jau ketvirti metai kaip naudojame šį sveiką vandenuką. Šarminis vanduo yra minkšto ir švelnaus skonio, naudojant kiekvieną rytą po stiklinę suteikia energijos darbo dienai, sutvarkė virškinimo problemas. Rūgštinis vanduo padėjo kovoti su odos išbėrimais, katės plaukais, namų dulkėmis ir mikrobais bei augalų kenkėjais. Sidabringas vanduo – su bacilomis ir virusais, sergant gripu. Visiems rekomenduoju išmėginti jonizuotą vandenį, mano mama, dukra ir draugai taip pat įsigijo vandens jonizatorius ir džiaugiasi šio prietaiso nauda“.

Solveiga Murienė, veterinarijos gydytoja iš Kauno.

„Labai džiaugiuosi pagaliau įsigijusi jonizatorių. Mano vaikai turėjo virškinimo problemą, taip vadinamą refliuksą. Gerdami šarminį vandenį jie jaučiasi geriau jau po kelių savaičių. Kadangi vanduo skanus, jo išgeria daugiau. Nesu reklamos auka, todėl apie šį prietaisą daug domėjausi. Toks faktas, jog 93% prietaisų eksportuojama, daug ką pasako.“

Vitalijus Švarcukas, gamybos vadovas iš Šiaulių

Esu labai patenkintas, nes susitvarkė žarnyno problemos (kamavo spazmai). Išgėrus ryte, mažiau norisi valgyti. Rūgštinį vandenį puikiai panaudoju esant slogai“.

Jolanta Wolff, medikė iš Berlyno

Jonizuotą vandenį pradėjau vartoti badavimo metu, kai nusprendžiau atsisakyti chemoterapijos ir radioterapijos po onkologinės operacijos. Jonizuotas vanduo gėrėsi ypač lengvai, netgi salstelėjęs skonis suteikė badavimo metu malonų gaivos pojūtį. Net buvo keista jausti visiškai kitokį vandens skonį. Tuo metu gamindavau vaistažolių užpilus tik šarminiu vandeniu. Po badavimo, jau pradėjus vartoti lengvą maistą, pastebėjau, kad pranyko kai kurie įsisenėję simptomai: rūgšties skonis burnoje, rėmens graužimas, pilvo pūtimas. Kuo irgi be galo džiaugiuosi. Tai parodo, kad gyvenimo kokybė priklauso nuo mūsų pačių domėjimosi ir informacijos gausos. Bandykime, nebijokime eksperimentuoti, keiskime požiūrį, neklausykime kitų žmonių ignoravimo naujovėms ir būsime sveiki tiek kūnu, tiek siela.

Marytė, namų šeimininkė. Kaunas

„Būdama Japonijoje nustebau nematydama nutukusių žmonių. Taip pat gatvėse vaikštinėjo daug ilgaamžių. Pradėjau ieškoti priežasčių, na ir aišku – jonizatorių išrado japonai. Suskubau įsigyti ir aš. Esu patenkinta. Šarminį vandenį geriu vietoje vyno – prieš kiekvieną valgymą, vakarais ir didesnę jo dalį rytais. Verdu kavą, arbatą, sriubas taip pat tik šiame vandenyje. Juo ir veidą smagu apsiplauti, ir plaukus išsitrinkti. Mano visos gėles jį taip pat labai myli – nereikia jokių trąšų.

Neišpilu ir rūgštinio vandens į kriauklę – naudoju ryte ir vakare burnos skalavimui, kas sumažino dantenų uždegimą. Taip pat juo plaunu pėdas- jos sausėja, neprakaituoja, mažėja odos problemos. Sukaupusi daugiau rūgštinio vandens, merkiu į jį nešvarius baltus skalbinius- nereikia jokio baliklio. Na ir dar – tualeto, vonios valymui rūgštinis vanduo taip pat labai tinka.“

Irena Kairienė, Šiauliai

Jau 2 metus naudoju „burbuliuką“. Esu labai patenkinta šiuo produktu. Moterims labai yra gerai po menopauzės, kadangi tuo metu labai užsirūgština kraujas. Šarminis vanduo valo kraują, jį pašarmina ir išnyksta tokie menopauziniai sindromai kaip prakaitavimas, galvos skausmai ir pan. Gerai yra gerti 2 val. po valgio, „ant nakties“, kad nekamuotų alkio jausmas. Galima daryti sriubas, arbatą. Šarminis vanduo mažina blogą rūgštį skrandyje, išplauna nuodus iš organizmo, valo kepenis, mažina tikimybę susirgti vėžiu“.

Gydytoja Vida Sidaravičienė, Šiauliai

Jonizuotą vandenį naudoju dvejus metus. Geriant šarminį vandenį labai greitai praėjo rėmuo, nebereikia vartoti vaistų, kuriuos gėriau daug metų. Dažnai sirgdavau ryklės uždegimais (faringitais). Skalaujant gerklę šviežiu rūgštiniu vandeniu gerklę skauda retai ir nestipriai. Be to, nekraujuoja dantenos, žymiai mažiau susidaro dantų akmenų. Kai prasideda ūminė sloga, praplaunu nosį rūgštiniu vandeniu keletą kartų ir ji dažniausiai praeina.