Giedrė Radavičė

Naudoju apie pusmetį Jūsų vandens jonizatorių ir esu labai patenkinta. Nebejaučiu rūgštingumo (skrandžio). Anksčiau be stiprių cheminių vaistų jau negalėjau. Dabar jaučiuosi gerai gerdama skanų šarminį vandenuką.

Danutė Leonaitė

Tuo metu, išdirbus virš 10 metų įvairiomis oro sąlygomis lauke, pradėjo kabintis dažni peršalimo negalavimai, pastoviai jaučiau nuovargį, o nuo sunkaus darbo suskaudo sąnarius. Nors prieš tai sveikata nesiskundžiau. Žinoma, kad panaudojus medikamentus negalavimai aprimdavo, bet vėliau vėl viskas kartodavosi. Todėl pradėjau dairytis, kas dar galėtų padėti.

Visiškai atsitiktinai į rankas pakliuvo T. Laucevičiaus apžvalga „Kodėl reikia gerti jonizuotą šarminį vandenį?“. Be to, dar knygyne radau to paties autoriaus knygą „jonizuotas vanduo, gyvenimas be ligų“. Kadangi Burbuliuko parduotuvė yra mano tvarkomame plote, tai apsilankius gavau informacijos dar iš parduotuvės konsultantų. Gautos žinios, taip sakant, stipriai „užkabino“, todėl nusprendžiau pataupyti pinigėlių ir trūks plyš įsigyti tą vandens jonizatorių. Neapsakoma vidinė viltiskirbėjo apie jonizuoto vandens gerą poveikį organizmui. Juk yra senas posakis, kuo tiki – tas ir padeda.

Žinoma, tą poveikį įsivaizdavau po kelių mėnesių. Tačiau, pačiam didžiausiam mano nustebimui, jonizuoto vandens poveikis pasijuti jau po pirmos stiklinės ir tą pačią dieną. Kaip tyčia buvo užėjęs itin stiprus galvos skausmas, na atsigėriau aš to šarminio vandens ir nepraėjus nei 15 minučių, gal ir dar greičiau, staigiai dingo galvos skausmas. Pasidarė taip lengva, taip gera. Tai pirmas poveikis, kuris be galo apstulbino. Šiaip jonizuotą vandenį vartoju jau nuo 2012, tikriausiai dėl to yra dingęs nuovargis. Dabar jaučiuosi energinga, nebeskauda sąnarių. Jonizuotą vandenį vartoju ne tik atsigėrimui, bet ir arbatai, kavai. Sriubos virtos su šiuo vandeniu irgi daug skanesnės. Šviežiai spaustos sultys kartais būna tirštokos, todėl šiek tiek skiedžiu jonizuotu vandeniu, irgi skaniau.

Be to jonizuotas vanduo daug skanesnis už paprastą vandenį, o tuos du litrus išgeriu be jokių sunkumų, o vasarą per karščius dar ir daugiau. Jonizuotą vandenį pasiimu su savim į darbą.

Jonizuotą rūgštinį naudoju kojoms masažinėje vonelėje, po procedūros kojų oda tampa ypač švelni. Rūgštinį vandenį dar naudoju nosies skalavimui, kai pradeda sloguoti kiti. Dabar tik profilaktikai. Kada slogavau jau ir neatmenu.

Esu įsigijusi ir oro jonizatorių. Gal dėl jonizuoto oro geriau miegasi, nebelimoa kvėpavimo takų ligos. Oras namuose švaresnis ir gaivesnis.

Be galo esu dėkinga joizuotam vandeniui ir jonizuotam orui.

Burbuliu tik tu būk ir nepražūk,

Su tavo didžia gaiva

Visad ryte ir vakare

Mes kartu drauge

Irena Kniečiūnienė