Turite klausimų? Parašykite mums

    I – IV 8:00 – 17:00 / V 8:00 – 16:45 / VI – VII Uždaryta

    +370 655 35398

    Viršuje

    DUK

    • Dažniausiai užduodami klausimai apie jonizuotą vandenį

      1.Kokia vandens įtaka žmogaus sveikatai?
      Žmogaus kūnas – tai 70% vandens.Kiekvieno mūsų organizme yra 40-45 litrai įvairių skysčių. Tai 5 ltr. kraujo, 28 ltr. ląstelinio bei neląstelinio skysčio ir kt. Gyvybė – tai ne kas kitas, kaip šių skysčių judėjimas ląstelėse ir tarp jų. Šiam judėjimui sulėtėjus- žmogus suserga. Žmogus dažnai nenutuokia, kad daugybė jo negalavimų kyla dėl vandens trūkumo organizme. Pats organizmas per dieną iš riebalų, angliavandenių gali pasigaminti tik 300g vandens. Todėl neatsitiktinai rekomenduojama suvartoti 2-2,5 ltr skysčių.Tačiau labai svarbu, kokį vandenį pateikiam organizmui.

      2.Kaip buvo išrastas jonizuotas vanduo?
      Aktyvuotą vandenį išrado Taškento Dujų mokslinio tyrimo institutas, kuriam vadovavo mokslų daktaras profesorius S.Aliochinas. Mokslininkai ieškojo naujos sudėties emulsijos. Atliekant tyrimus, buvo išbandyta vandens elektrolizė inde, perskirtame į dvi dalis specialios medžiagos pertvara – membrana, kuri praleisdavo jonus, bet neduodavo susimaišyti vandeniui. Ir iš tikrųjų, elektrolizės metu vanduo tokiame inde palaipsniui įgavo naujas savybes: teigiamojo elektrodo (anodo) pusėje jis tapo rūgštiniu ir pasikrovė teigiamu elektros krūviu, o neigiamojo (katodo) pusėje – šarminiu ir pasikrovė neigiamu krūviu. Taip pagamintą vandenį išpylė į atskirus indus ir pamatė, kad šias savybes vanduo išlaiko pakankamai ilgai. Greitas žaizdų gijimas, sterilizuoti medicinos įrankiai ir gydomos pooperacinės žaizdos.ir kt. Naujos vandens savybės buvo tiek įdomios ir nelauktos, kad mokslininkai pateikė virš 100 išradimų. Netrukus aktyvuotą vandenį plačiai pradėjo naudoti Japonija, negailėdama šiam efektyviam preparatui lėšų.

      3.Kokie jonizuoto vandens privalumai?
      Jonizuotas vanduo savo sandara ir savybėmis yra žymiai artimesnis organizmo skysčiams, negu paprastas geriamas vanduo. Todėl jis iš karto įsijungia į organizmo gyvybinius procesus ir visapusiškai įtakoja mūsų sveikatos būklę.

      4.Kaip vanduo tampa jonizuotu?
      Jonizuotas vanduo, arba kaip žmonės vadina gyvasis ir negyvasis vanduo, gaunamas iš paprasto vandens. Vykstant elektrolizei, vanduo suskaidomas į dvi sudedamąsias dalis, kurios gaunamos vienu metu dviejuose skirtinguose jonizatoriaus induose. Viena sudedamoji dalis įgyja silpną neigiamą elektros krūvį ir šarminę terpę(pH=10-12). Toks vanduo vadinamas šarminiu (“gyvuoju” arba katolitu). Kita sudedamoji dalis įgyja silpną teigiamą elektros krūvį ir rūgštinę terpę (pH=2-4). Tai rūgštinis (“negyvasis vanduo” arba anolitas).

      5.Kas vandeniui suteikia aktyvumo?
      Aktyvumą suteikia du faktoriai. Tai įgytas elektros krūvis – oksidacinis – redukcinis potencialas (ORP) ir šarminė ar rūgštinė terpės, išreiškiamos rodikliu pH.

      6.Kaip pasireiškia jonizuoto vandens poveikis ?
      Žmogaus organizmo skysčiai (kraujas, tarplastelinis skystis ir kt.) taip pat yra silpni elektrolitai. Todėl jonizuotas vanduo, turėdamas panašų elektros krūvį, organizmo iš karto pripažistamas “saviškiu” ir tiesiogiai dalyvauja organizmo veiklos procesuose. Medicinos mokslas ligą ąpibūdina, kaip ląstelių energetinės sistemos sutrikimą. Jonizuotas vanduo efektyviai atstato minėtus sutrikimus ir tuo pačiu šalina negalavimų priežastis.

      7.Kokios šarminio vandens sąvybės ir kodėl jį pavadino “gyvuoju”?
      Šarminis vanduo (“gyvasis”) įgyja nedidelį neigiamą elektros krūvį ir turi šarminę terpę. Dėka šių sąvybių toks vanduo išjudina visą organizmą, suteikia energijos, žvalumo, stimuliuoja ląstelių regeneraciją, švelniai kelia kraujospūdį, puikiai užgydo įvairius įbrėžimus, žaizdas. Todėl jam ir prigijo “gyvojo vandens” pavadinimas. Šiame vandenyje iškrenta nuosėdos, kurių gausa parodo geriamo vandens užterštumą. Tai sunkiųjų metalų oksidai. Šarminis vanduo reguliuoja kalcio kiekį kraujyje, kurio perteklius sąlygoja tokių susirgimų, kaip osteochondrozė, aterosklerozė, poliartritas vystymąsi. Taip pat, jis yra natūralus antioksidantas.

      8. Kuo naudingas rūgštitnis vanduo?
      Rūgštinis vanduo taip pat puikus organizmo bičiulis. Jame vyraujantis teigiamas elektros krūvis, rūgštinė terpė (H+) ir iš vandenyje ištirpusių druskų išsiskyręs nedidelis kiekis chloro, suteikia šiam vandeniui baktericidinių savybių. Todėl rūgštinis vanduo naikina bakterijas, smulkius kenkėjus, vartojamas kaip nukenksminanti priemonė. Iš čia ir “negyvojo vandens” pavadinimas. Sloguojant,suskaudus gerklei, puolant gripui šis vanduo tikrai padės. Labai efektyvu vakare, prieš miegą, praskalauti burną, nosį, t.y. dezinfekuoti ir neleisti įsitvirtinti įvairiems ligų sukėlėjams.

      9.Gal jonizuotas vanduo – vaistų vaistas?
      Vaistų vaistas vargu ar bus kada išrastas. Tačiau žmogui mylinčiam save (meilę suprantant, kaip sugebėjimą išvengti ligų, džiaugtis gyvenimu), gyvenančiam sveiką gyvenseną, jonizuotas vanduo užima tikrai svarbią vietą. Juk tai mums pačios gamtos dovanota gyvybės versmė, o ne dirbtinis chemijos produktas. Jonizuotam vandeniui suteiktos savybės tik dar labiau priartina prie organizmo skysčių, padeda išjudinti mūsų gyvybines galias. Jonizuotas vanduo ypač pasiteisina kaip profilaktikos priemonė. Svarbiausia ne gydyti ligą, o nesusirgti.

      10. Ar galima naudoti vienu metu cheminius vaistus ir aktyvuotą vandenį?
      Įvairioje mokslinėje jonizuoto vandens praktinio taikymo medžiagoje nėra patvirtinančio teigiamo atsakymo. Taigi išvada viena – arba aktyvuotas vanduo arba cheminiai vaistai.

      11.Ar jonizuotas vanduo taikomas kitose srityse?
      Jį labai vertina sodininkai, gėlininkai, ūkininkai. Gyvajame vandenyje pamirkius sėklas, jos greičiau sudygsta, anksčiau subręsta ir duoda pastebimai didesnį derlių. Šiuo vandeniu girdant viščiukus, žąsiukus, veršelius, paršelius , spartėja jų augimas.

      Jai Jums iškilo papildomų klausimų rašykite ir mes atsakysime!

    lt_LTLietuvių kalba