Turite klausimų? Parašykite mums

    I – IV 8:00 – 17:00 / V 8:00 – 16:45 / VI – VII Uždaryta

    +370 655 35398

    Viršuje

    Jonizavimo procesas

    Water ionizer / Jonizavimo procesas

    Jonizavimo procesas

    Visi žinome cheminę vandens formulę H2O. Tačiau tą pačią cheminę formulę turintis vanduo gali turėti visiškai skirtingas chemines ir fizikines savybes. Pavyzdžiui, lietaus vanduo labai skiriasi nuo jūros/mineralinio/distiliuoto vandens. Vienas iš būdų, kuriais galima keisti vandens savybes, yra elektrolizė. Po elektrolizės gaunamas vanduo vadinamas jonizuotu vandeniu. Jis įgyja unikalias savybes, maksimaliai atitinkančias žmogaus organizmo vidinę terpę ir galinčias iš esmės pagerinti organizmo gyvybinius procesus.

    Vykstant vandens elektrolizei, vandenyje ištirpusios mineralinės druskos skyla į teigiamą krūvį turinčių metalų (kalcio, magnio, kalio, natrio) ir neigiamą krūvį turinčių nemetalų, rūgšties liekanų (chloro, sieros, fosforo ir kt.) jonus. Teigiamus metalo jonus traukia katodas (šviesus elektrodas), o neigiamus – anodas (tamsus elektrodas). Todėl vienoje jonizatoriaus indo dalyje prie katodo vandenyje susikaupia šarminių metalų kalcio, magnio, kalio, natrio ir hidroksilo OH- jonai (jonizuotas šarminis vanduo), o atskirtame membrana kitame inde prie anodo susikaupia neigiami chloro, sieros, fosforo ir vandenilio H+ jonai (jonizuotas rūgštinis vanduo). Taigi skirtinguose jonizatoriaus induose gauname jonizuotą šarminį ir jonizuotą rūgštinį vandenį.

    Tiek jonizuotas šarminis, tiek jonizuotas rūgštinis vanduo įgyja ir tam tikrą laiką išlaiko visiškai skirtingas savybes, kurios skiriasi nuo įprasto vandentiekio vandens savybių. Tai lemia ir visiškai skirtingą šarminio bei rūgštinio vandens panaudojimą.

    Vandens jonizatoriaus veikimo principas

    Jonizacija

    lt_LTLietuvių kalba