NAUJIENOS 2019-10-03T08:46:15+00:00

Didžiausia Skandinavijos šalyse ekologiškų produktų paroda, kurioje  atsispindi natūralaus gyvenimo, sveikos mitybos, ekologiškų maisto produktų ir gėrimų, ekologiškos kosmetikos svarba gamybos pramonėje.

Paroda vyks Lapkričio 13-14 dienomis.

Aplankykite mus stende D40!

Kviečiame Jus apsilankyti Europoje pirmaujančioje specializuotoje vandens ir vandens technologijų parodoje, vykstančioje kas 2 metus.

Joje dalyvausime ir mes! Paroda vyks Lapkričio 5-8 dienomis.

Mūsų stendas 03.315. Lauksime Jūsų!

Mes tobulėjame, augame, ieškome naujų eksporto rinkų, todėl balandžio 7-8 dienomis kviečiame aplankyti mus Londone – tarptautinėje natūralių ir ekologiškų produktų parodoje Natural & Organic Products Europe. Mūsų stendas D38! 

2018 m. lapkričio mėn. 20-22 d. vyksiantis kasmetinis maisto pramonės renginys – Food Matters Live – suburia profesionalus iš viso pasaulio spręsti vieno iš svarbiausių iššūkių šiandien – ryšio tarp maisto, sveikos gyvensenos, mitybos su aplinka, pasaulio gyventojų sveikata, jų gerove. Renginys skatina diskusijas, tarpsektorinį profesionalų bendradarbiavimą. Jame būsime ir mes! Susitikime mūsų stende nr. 346!

NATURAL PRODUCTS SCANDINAVIA – tarptautinė B2B paroda, ypatingai dominanti ne tik natūralių bei ekologiškų produktų gamintojus, importuotojus, didmenininkus, platintojus, mažmenininkus, bet ir mitybos specialistus, sveikos gyvensenos entuziastus. Ši paroda tapo didžiausia tarptautine platforma verslo plėtrai ne tik Skandinavijoje ir Šiaurės regione, bet ir kitose Europos šalyse. Šioje parodoje mes dalyvausime jau antrą kartą.

Susitikime B61 stende tarptautinėje natūralių bei ekologiškų produktų ir sveikos gyvensenos parodoje 2018 m. lapkričio mėn. 14-15 d.!

2018 m. rugsėjo mėn. 23-24 d. vyksianti tarptautinė ekologiškų maisto produktų ir gėrimų paroda NATEXPO yra pirmaujanti Europoje. Kiekvienais metais į ją susirenka gausus būrys ne tik ekologiškos produkcijos sektoriaus gamintojų, tiekėjų ir verslo partnerių, bet ir esamų bei potencialių šios produkcijos vartotojų, taip pat ypatingai paroda domisi ekologiško ir sveiko maisto parduotuvės, importuotojai, eksportuotojai, didmenininkai. Tai mus įgalina augti, ieškoti naujų eksporto rinkų, visokeriopai išplėsti savo galimybes.

Iki pasimatymo mūsų stende D30!

Kviečiame Jus apsilankyti tarptautinėje specializuotų prekinių ženklų parodoje „PLMA-World of Private Label“. Ji organizuojama kasmet nuo 1986-ųjų. Čia susitinka gamintojai, mažmenininkai, atrandamos naujos idėjos, užmezgami nauji kontaktai, sudaromos bendradarbiavimo sutartys.
Paroda vyks 2018 m. gegužės mėn. 29-30 d., Amsterdamo RAI parodų centre. Mūsų stendas N-2700. Lauksime Jūsų!

Tarptautinė natūralių ir ekologiškų produktų paroda Natural & Organic Products Europe vyksta nuo 1997 metų. Dėl savo tradicijų ir dinamiško augimo ji tapo gerai žinoma ir pripažinta Europoje. Mes augame, ieškome naujų eksporto rinkų, visokeriopai plečiame savo galimybes ir dalyvaujame Natural & Organic Products Europe. Kviečiame apsilankyti natūralių produktų ir sveikos gyvensenos parodoje Londone! Mūsų stendas D38! 

Akimirkos iš parodos:

Food & Drink Expo 2018 – tai didžiausia maisto ir gėrimų paroda Jungtinėje Karalystėje 2018 metais. Paroda suburbia ir pritraukia pirkėjus bei profesionalius lankytojus, besidominčius maisto ir gėrimų naujovėmis. Jie yra supažindinami su plačiu maisto ir gėrimų asortimentu iš įvairių pasaulio šalių. Džiaugiamės dalyvaudami ir mes.Susitikime E159 stende. Laukiame Jūsų!

Vieta

Niurnbergo parodų centras, Vokietija

Data

2018 metų vasario 14-17 d.

Biofach – tarptautinė natūralių maisto produktų paroda, vykstanti kiekvienais metais nuo 1990 m. Praeitais metais Biofach parodoje apsilankė 51 453 lankytojai iš 130 šalių. Savo produkciją pristatė 2535 eksponentai, tarp jų buvome ir mes. Šiemet ir vėl dalyvaujame, tad nepraleiskite progos aplankyti mus vienoje didžiausių sveikos gyvensenos ir maisto pramonės parodų. Mūsų stendas 4-138 (4 salė).

Parodos darbo laikas

2018 m. vasario 14-16 d. 09:00 – 18:00
2018 m. vasario 17 d. 09:00 – 17:00

Iki susitikimo!

Metai bėga, o tradicijos išlieka. Smagu, kad savo džiaugsmu ir gerumu galime pasidalinti su kitais, išpildyti vaikų svajones, palengvinti senelių namuose gyvenančiųjų dalią…

Linksmų, jaukių ir prasmingų švenčių! Sveikų ir sėkmingų Naujųjų Metų!

2017 m. gruodžio 1d. Metinėje asamblėjoje buvo apdovanoti geriausių veiklos rezultatų pasiekę Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai. Rūmų taryba šiemet paskelbė UAB „Burbuliukas ir CO“ geriausia 2017 metų Aukštaitijos gamybos įmone. Džiaugiamės, kad mažųjų gamybos įmonių grupėje buvome įvertinti ir apdovanoti diplomu bei skulptoriaus Vytauto Tallat-Kelpšos autoriniu darbu „Verslo skrydis“.

Kaip įsivaizduojate žmogų, galintį 17 valandų plaukti 4 laipsnių temperatūros vandenyje? Toks yra 59 – erių metų triatlonininkas Vidmantas Urbonas, kurio pasiekimų sąrašas pripildytas net ir didesniais išbandymais. Pasaulio čempionas ir penkis kartus pasaulio vicečempionas papasakojo apie savo planus, požiūrį į gyvenimą ir pasidalino patarimais kaip išlikti sveikam ir kupinam jėgų.

Netradicinės vietos treniruotėms ir jonizuotas šarminis vanduo

Nors šiais laikais sportuojantys dažniausiai renkasi modernius sporto klubus, Vidmantas Urbonas laikosi kitos nuomonės. Jo teigimu, geriausios vietos sportui yra pačios natūraliausios. Plaukiojimui sportininkas renkasi Nevėžio upę, o bėgiojimui ar pasivaikščiojimams, parkus ir miškus. Tokios sąlygos pasirinktos ne šiaip sau, V.Urbonas ruošiasi kitąmet vyksiančiam išbandymui, kurio metu perplauks Nepale, penkių kilometrų aukštyje, esantį Tiličio ežerą.

„Aš stengiuosi neįstatyti savęs į kažkokius sportavimo rėmus. Tiesiog atsikeliu ir jaučiu, kad šiandien noriu sportuoti, tada išeinu į lauką, pabėgioju, paplaukioju. Dabar, kai vyksta pasiruošimas, stengiuosi plaukioti atviruose telkiniuose, pratinti savo kūną prie žemesnės temperatūros, nes temperatūra Nepale bus apie 2 laipsnius“, – pasakojo žinomas sportininkas.

Netrukus šešiasdešimtmetį švęsiantis V.Urbonas teigia, kad jo diena neįsivaizduojama be jonizuoto šarminio vandens.

,,Mes jau kelerius metus su šeima gaminamės vandenį su vandens jonizatoriumi, nes šis vanduo yra minkštesnis, takesnis ir turintis daugiau deguonies, o svarbiausia jis turi antioksidacinių savybių“, – teigia triatlonininkas.
Šis plaukimas užbaigs jau keletą metų vykdomą projektą „Vanduo – tai gyvybė“. Šio projekto tikslas – perplaukti visuose pasaulio žemynuose aukščiausiai esančius gėlavandenius telkinius. Nuo akcijos pradžios, sportininkas jau spėjo perplaukti Titikakos, Jeloustouno, Tanos, Didyjį, Keturių kantonų ežerus ir didžiausią pasaulyje gėlo vandens telkinį – Baikalo ežerą. Tai buvo ypatingas išbandymas, kuriam įveikti prireikė 17 valandų.

„Palyginus su kitais, Baikale buvo truputėlį sudėtingiau. 4 laipsniai vandens temperatūra, atstumas – 57 kilometrai, bet vis tiek matosi kitas krantas, Sibiro uolos didelės. Daug kas klausia kaip pavyksta perplaukti tokius ežerus? Aš tuos ežerus „perplaukiu“ dar prieš plaukdamas. Prieš šokdamas į vandenį, kiekvieną ežerą perplaukiu kokį milijoną kartų savo mintyse. Mintyse matau kaip atsistoju krante, kaip plaukiu ir kaip galiausiai išlipu kitame krante“, – apie tai kas padeda įveikti didžiausius išbandymus pasakojo V.Urbonas.

Svarbiausia klausyti savo kūno

V.Urbonas pataria, kad geriausias patarimas išlaikant gerą savijautą vyresniame amžiuje yra jausti ir daryti tai, kas tau pačiam yra malonu bei teikia džiaugsmą.

„Anksčiau aš taip pat bandydavau save apgaudinėti. Būdavo pasidedu iš vakaro sportinius batelius prie lovos, marškinėlius, kad nubudęs iškart bėgčiau kažką daryti, bet supratau, kad ne tai turi būti varomoji jėga. Turi išeiti į gamtą, klausyti gamtos, tai labai padeda sportavimui“, – pataria V.Urbonas.

Sportininkas nepataria vaikytis madų mityboje, nes kas šiandien sveika, rytoj gali tapti didžiausiu priešu organizmui. Visgi vienas dalykas, pasak triatlonininko, yra labai svarbus. Tai yra pakankamas ir teisingas vandens vartojimas.

„Aš jau ilgą laiką reguliariai vartoju jonizuotą šarminį vandenį. Gal būtent jis man ir padeda pasiekti savo tikslus. Vanduo mums yra labai svarbus, juk mes patys didžiąja dalimi sudaryti iš vandens. Mano projekto tikslas yra atkreipti dėmesį į tai kaip mes gyvename ir parodyti, kad yra labai svarbu išlaikyti mūsų gamtą ir vandens telkinius švarius“, – pasakojo V.Urbonas.

Pasak triatloninko, metai tai tik skaičiai, nes mes patys juos sugalvojame. ,,Nekreipkite dėmesio į metus, sportuokite, judėkite, skaitykite knygas, rašykite knygas, gyvenkite gyvenimą, turėkite tikslus ir jais vadovaukitės“, – patarė V.Urbonas.

Paskutinis ,,Vanduo – tai gyvybė“ projekto plaukimas vyks kitais metais, gegužės 15 dieną.